ما را بیشتر بشناسید

همه ی آنچه که درباره ما لازم است بدانید...

تاریخچه طراحان نوین

طراحان نوین در سال ۱۳۸۹ به صورت غیر رسمی فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرد. در ابتدا تیم طراحان نوین که متشکل از دو نیروی جوان بود فقط بر روی طراحی سایت تمرکز داشت. در طی گذشت سال ها و بعد از موفقیت در انجام پروژه های محول شده، این گروه تصمیم به گسترش خود گرفت. بنابراین در سال ۱۳۹۵ به طور رسمی با ثبت شرکت x کار خود را آغاز کرد و همچنین با افزایش تعداد نیروهای متخصص خود از گروه طراحان نوین به سرزمین طراحان نوین تبدیل گشت.

درحال حاضر طراحان نوین در زمینه های گوناگونی به صورت تخصصی درحال فعالیت است.

چرا طراحان نوین

کیفیت بالا در انجام پروژه ها

طراحان نوین همواره سعی داشته که کیفیتی درخور کارفرما ارائه دهد. بابررسی نمونه کارهای ما خود به این نتیجه خواهید رسید، کیفیت بالای کارهای ما عجیب نیست چرا که متخصصین باتجربه ای در انجام آن ها نقش داشته اند. همچنین انجام پروژه ها براساس آخرین متدهای روز دنیا نیز یکی دیگر از دلایل کیفیت بالای ماست.


هزینه کم و تخفیف های دوره ای

در طراحان نوین به هربهانه ای و هر مناسبتی تخفیف در هزینه ها خواهید یافت، همچنین همواره سعی شده علاوه بر خدمت اصلی هدیه ای نیز به کارفرما به صورت رایگان ارائه شود. علاوه بر این، هزینه های انجام هر نوع پروژه در طراحان نوین حداقل ممکن درنظر گرفته شده است.


علاقه و انگیزه بالا

در طرحان نوین هر فرد قبل از آنکه جنبه ی مادی کار خود را در نظر بگیرد ابتدا به دلیل شوق و ذوقی که در این کار دارد مشغول به کار می شود. اینجا همواره علاقه،انگیزه، ایده و خلاقیت حرف اول و آخر را می زند.

ما چه تخصصی داریم؟!

برنامه نویسی تحت وب
95%
برنامه نویسی پلتفرم های همراه
89%
بهینه سازی و سئو حرفه ای
82%
طراحی گرافیکی و تبلیغاتی
75%

مدیران ارشد

با موسسان طراحان نوین آشنا شوید.

مهندس امیر فروغی

مهندس امیر فروغی
مدیریت

کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات
دارای گواهی های معتبر در زمینه شبکه

مهندس محمد مهدی رضایی

مهندس محمد مهدی رضایی
مدیریت

کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات
فعالیت چندین ساله در زمینه ی طراحی و برنامه نویسی