طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت:


چگونه کسب و کار خود را به دیگران معرفی می کنید؟ قطعا داشتن کارت ویزیت برای این امر، الزامی است. طراحی خوب کارت باعث جذب شدن افراد به کسب و کار شما در همان ابتدای معرفی خواهد شد.

طراحی خوب کارت ویزیت حتی می تواند شما را از ابلیغات بعدی بی نیاز سازد.

انواع کارت ویزیت:


این نوع کارت برای مصارف گوناگون از جمله مواردی که در طرح آنها رنگ های شاد و هایلایت بکار برده شده و کاربر می خواهد فضایی صمیمی تر و فانتزی تر از همیشه با مخاطب خود داشته باشد کاربرد دارد. چرا که روکش براق این کارت سبب درخشندگی و شارپی بیشتر رنگ ها یا حتی زمینه سفید کارت شما خواهد شد. کاغذ کارت سلفون براق 300 گرم بوده که با روکش سلفون براق پوشیده می شود. این روکش یک لایه ی نایلونی بسیار نازک (چند میکرونی) است که بعد از چاپ روی کاغذ کشیده شده و علاوه بر زیباتر کردن طرح سبب محافظت کارت شما در برابر نفوذ آب و سایر نامطلوب ها خواهد شد؛ دقت کنید که این کارت قابل انعطاف بوده و با جنس لمینت تفاوت دارد؛ راستی دو نوع سلفون داریم:سلفون مات و براق و اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 4.8 سانتی متر خواهد بود.
معمول ترین و معمولی ترین کارت ویزیت و به عبارتی دیگر اولین جنس کارت ویزیتی که در کشور ما مورد استفاده قرار گرفت گلاسه یووی بود؛ این کارت جهت مصارف معمولی و البته فراوانی کاربرد دارد و اگر به دنبال هزینه مناسب جهت تیراژ بالا می باشید پیسنهاد می کنیم به سراغ این کارت بروید؛ کارت گلاسه یووی به دلیل روکش براقی که دارد سبب درخشندگی رنگ های کارت شما خواهد شد. طرح شما بر روی کاغذ 300 گرم گلاسه چاپ شده و توسط پودر یووی روکش می شود. البته باید گفت که این روکش جنبه ظاهری داشته و از پاره نشدن کارت شما محافظت نمی کند.
لمس تار و پود و الیاف طبیعی کاغذ که حسی اصیل بهمراه دارد. کارتی که یکی از پرتیراژترین و محبوب ترین ها محسوب می شود و بیانگر اعتماد، سادگی، صداقت و قدمت بوده و اکثر کسب و کارهایی که با اصالت هستند از این کارت شیک و نفیس استفاده میکنند. کارت کتان آلمان دارای بافتی راه راه یا شطرنجی (بسته به نوع کاغذ) می باشد که سبب زیبایی این جنس شده و بخاطر این ویژگی نمی توان بر روی آن روکش لحاظ کرد و البته اینکار از کیفیت و زیبایی آن خواهد کاست. نکته ی مهم برای استفاده از کارت کتان این است که طرح شما می بایست بسیار ساده و با زمینه سفید باشد چرا که تمام زیبایی کارت های کتان به سادگی آن است و به دلیل بافتی که دارد نمی توان رنگ های پرحجم و تمپلات بکار برد. در واقع با یک لوگوی حرفه ای، چیدمان مناسب متون و استفاده از یک فونت زیبا صاحب کارتی می شوید که پله ای از برندینگ خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اید. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد.
برخي عقيده دارند مات بودن يك كارت نشانه باکلاس بودن كسب و كار است؛ بايد بگوييم اين عقيده تا حدودي درست است و بهتر است اينطور اصلاح كنيم كه مات بودن كارت ويزيت، كار و طرح شما را چه از لحاظ رنگبندي و بصري و چه از لحاظ فرايند كاري سنگين تر و جدي تر ارايه ميكند؛ در واقع وقتي يك كارت ويزيت سلفون مات را نگاه ميكنيم رنگها محكمتر و قاطعانه تر ديده مي شوند؛ اينجاست كه احساس ميكنيد با يك جنتلمن طرف هستيد!!! كارت ويزيت سلفون مات تركيبي از كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه هست كه بعد از چاپ، سلفون مات روي طرح شما كشيده مي شود و سبب محافظت کارت شما در برابر نفوذ آب و سایر نامطلوب ها خواهد شد؛ دقت کنید که این کارت قابل انعطاف بوده و با جنس لمینت تفاوت دارد؛ راستی دو نوع سلفون داریم: سلفون مات و براق و اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 4.8 سانتی متر خواهد بود.
به كارتهاي عابربانكي يا كارتهاي تلفني شهرت دارند! ضخامت و گوشه گرد بودن نيز از ويژگي هاي بارز اين نوع كارت محسوب مي شود؛ کارت لمينت با روکش براق جزو گروه كارتهاي همه پسند است و در تمامي حوزه هاي كاري مورد استفاده قرار ميگيرد و تا مدتها شریک و همراه کیف ویزیت مشتری شما خواهد بود. روکش براق این جنس، باعث جذابیت و درخشندگی بیشتر رنگ ها خواهد شد و در واقع فضایی دوستانه تر و صمیمی تر ایجاد می کند. در این جنس طرح شما بر روي كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ شده و سپس ورق ضخيم لمينت براق روي كاغذ كشيده مي شود كه مانع از شكنندگي كارت شما خواهد شد و در نهايت نيز كارتها توسط قالب دورگيري و بصورت گوشه گرد تحويل شما خواهند شد.
کارت کتان آلمان به دلیل بافتی که دارد جهت چاپ رنگ های پر و تمپلات مناسب نبوده و زیبایی این کارت ها نیز به سادگی آنهاست؛ اما در بسیاری موارد نیز به دلیل اصول برندینگ و استانداردهای سازمانی حتما باید از رنگ در زمینه در طراحی استفاده گردد. کارت کتان پلاستیک با ویژگی خاصی که دارد این مشکل را برطرف نموده و دیگر نیازی نیست طرح خود را تغییر یا اصلاح کنید. این جنس دارای حالتی تقریبا پلاستیکی (البته پلاستیک نیست و کاملا کاغذی است) و تار و پود بهم پیوسته می باشد که سبب می گردد رنگ های تمپلات بسیار با کیفیت و با شارپنس بالا بر روی کاغذ چاپ شوند؛ کتان پلاستیک یک کارت کاملا مدرن و خاص می باشد که اکثر شرکت ها و برندهایی که دنبال یک کارت جوان پسند و اسپورت هستند از این کارت استفاده می نمایند. این کارت در دو اندازه ی 8.5 در 4.8 سانتی متر و 8.5 در 5.5 سانتی متر چاپ می گردد.
به عنوان کارت های فانتزی و در کسب و کارهای مدرن و نو کاربرد دارد که با شکل و ظاهر تقریبا مینیمالی اش ارتباطی دوستانه با مخاطب شما خواهد داشت و فضایی خارج از چارچوب های خشک و اداری را با مخاطبان ایجاد می کند. موارد مصرف این کارت ها بسیار گسترده و نامحدود است که با یک ایده ی خیلی خوب می توانید کارتی کاملا پرفکت داشته باشید. در این جنس در واقع کارت لمینت براق بصورت مربعی و گوشه گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود.
به كارتهاي عابربانكي يا كارتهاي تلفني شهرت دارند! ضخامت و گوشه گرد بودن نيز از ويژگيهاي بارز اين نوع كارت محسوب مي شود؛ کارت لمينت با روکش مات جزو گروه كارتهاي همه پسند است و در تمامي حوزه هاي كاري مورد استفاده قرار ميگيرد و تا مدتها شریک و همراه کیف ویزیت مشتری شما خواهد بود. روکش مات این جنس از کارت های کاردینا، كار و طرح شما را چه از لحاظ رنگبندي و بصري و چه از لحاظ فرايند كاري سنگين تر و جدي تر ارايه ميكند و بر زیبایی و ارزندگی این جنس می افزاید. در این جنس طرح شما بر روي كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ شده و سپس ورق ضخيم لمينت مات روي كاغذ كشيده ميشود كه مانع از شكنندگي كارت شما خواهد شد و در نهايت نيز كارتها توسط قالب دورگيري و بصورت گوشه گرد تحويل شما خواهند شد.
لمینت براق ویزیتی همان لمینت براق معمولی می باشد و تفاوت اینها فقط در اندازه ی هم می باشد و از هر نظر شبیه هم هستند؛ درواقع یکی به عنوان برادر بزرگتر و دیگری برادر کوچکتر.گاهی اوقات دنبال کارت ویزیتی هستیم که اندازه ی آن عابربانکی یعنی 8.5 در 5.5 سانتی متر نباشد تا بتوان به راحتی تعدادی را در یک کیف کارت ویزیت کوچک جا داد یا اینکه طرح کارت یا عنوان شغلی شما طوریست که باید از جنس هایی با برجستگی یا طلاکوب استفاده کنیم و در کنار اینها اندازه ی کارت هم در زیبایی نهایی ویزیت تاثیر دارد. به شما پیشنهاد میکنیم سراغ جنس های ویزیتی بروید. اندازه ی کارت های ویزیتی 8.5 در 4.8 سانتی متر و مشخصه ی آنها واژه ی "ویزیتی" در انتهای نام کارت ویزیت ها می باشد.
به عنوان کارت های فانتزی و در کسب و کارهای مدرن و نو کاربرد دارد که با شکل و ظاهر تقریبا مینیمالی اش ارتباطی دوستانه با مخاطب شما خواهد داشت و فضایی خارج از چارچوب های خشک و اداری را با مخاطبان ایجاد می کند. موارد مصرف این کارت ها بسیار گسترده و نامحدود است که با یک ایده ی خیلی خوب می توانید کارتی کاملا پرفکت داشته باشید. در این جنس در واقع کارت لمینت مات بصورت مربعی و گوشه گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود.
جنس لمینت یکی از کارت های محبوب و بسیار مورد استفاده می باشد که اکثر صاحبان مشاغل با آن سر و کار دارند. حال اگر این جنس با ورق طلا تلفیق گردد با یک کارت نفیس و ارزشمند روبرو خواهیم شد که برند شما را از دیگر رقیبانتان متمایز خواهد ساخت. کافیست در طرح خود یک بافت یا لوگوی زیبا داشته باشید و آنها را طلاکوب کنید و منتظر عکس العمل بیننده این کارت شوید. این کارت همان لمینت براق است که طرح شما روی کاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ و قسمت های دلخواه شما مانند لوگو، نوشته ها و بافت استفاده شده در طرح با ورق های طلایی طلاکوب شده و سپس روکش لمینت مات بر روی آن کشیده شده و گوشه های کارت نیز لب گرد می شود. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.
گاهی اوقات دنبال کارت ویزیتی هستیم که اندازه ی آن عابربانکی یعنی 8.5 در 5.5 سانتی متر نباشد تا بتوان به راحتی تعدادی را در یک کیف کارت ویزیت کوچک جا داد یا اینکه طرح کارت یا عنوان شغلی شما طوریست که باید از جنس هایی با برجستگی یا طلاکوب استفاده نمائید و در کنار اینها اندازه ی کارت هم در زیبایی نهایی ویزیت تاثیر دارد. به شما پیشنهاد میکنیم سراغ جنس های ویزیتی بروید. لمینت مات ویزیتی هیچ تفاوتی با لمینت مات معمولی ندارد و فرق ینها فقط در اندازه ی هم می باشد و از هر نظر شبیه هم هستند؛ درواقع یکی به عنوان برادر بزرگتر و دیگری برادر کوچکتر. اندازه ی کارت های ویزیتی 8.5 در 4.8 سانتی متر و مشخصه ی آنها واژه ی "ویزیتی" در انتهای نام کارت ها می باشد.
در واقع همان جنس لمینت مات است با این تفاوت که می توانید نسبت به ایده ای که در ذهن دارید برخی قسمت های کارت مثلا لوگوی شرکتتان را برجسته کنید؛ این نوع کارت در واقع تلفیقی از ماتی و براقی است که با توجه به طرح مورد استفاده شما در نوع خود بی نظیر است و می توانید با ایجاد برجستگی در برخی قسمت های کارت نظر بیننده را جلب نمائید؛ در این نوع کارت طرح شما بر روی کاغذ 300 گرم گلاسه چاپ و روکش لمینت مات کشیده می شود و بعد از این مرحله لوگو، متن و یا بافت استفاده شده در طرح توسط ماده یووی برجسته می گردد. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.
جنس لمینت یکی از کارت های محبوب و بسیار مورد استفاده می باشد که اکثر صاحبان مشاغل با آن سر و کار دارند. حال اگر این جنس با ورق طلا تلفیق گردد با یک کارت نفیس و ارزشمند روبرو خواهیم شد که برند شما را از دیگر رقیبانتان متمایز خواهد ساخت. کافیست در طرح خود یک بافت یا لوگوی زیبا داشته باشید و آنها را طلاکوب کنید و منتظر عکس العمل بیننده این کارت شوید. این کارت همان لمینت مات است که طرح شما روی کاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ و قسمت های دلخواه شما مانند لوگو، نوشته ها و بافت استفاده شده در طرح با ورق های طلایی طلاکوب شده و سپس روکش لمینت مات بر روی آن کشیده شده و گوشه های کارت نیز لب گرد می شود. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.
لمینت برجسته ویزیتی همان لمینت برجسته بوده و تفاوتشان فقط در اندازه ی هم می باشد و از هر نظر شبیه هم هستند؛ بسیاری از مشتریان دنبال کارتی هستند که همچون لمینت محکم و مقاوم بوده ولی اندازه آن مانند کارت عابربانک یعنی 8.5 در 5.5 سانتی متر نباشد. به شما پیشنهاد میکنیم سراغ جنس های ویزیتی بروید. اندازه ی کارت های ویزیتی 8.5 در 4.8 سانتی متر و مشخصه ی آنها واژه ی "ویزیتی" در انتهای نام کارت ها می باشد.
این جنس کارت لمینت مات مربع می باشد با این تغییر که لوگو، نوشته ها و هر قسمتی که مدنظر و دلخواه شما هست برجسته شده و گوشه ی کارت نیز بصورت گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود. لمینت برجسته مربع به عنوان کارت فانتزی و در کسب و کارهای مدرن و نو کاربرد دارد که با شکل و ظاهر تقریبا مینیمالی اش ارتباطی دوستانه با مخاطب برقرار می کند.
کارتهای مربعی همیشه یک حس دوستانه و رابطه ای خارج از چارچوب های خشک و اداری را با مخاطبان برقرار می کنند. به عبارت دیگر این کارت ها مدرن و امروزی هستند و فضایی فانتزی تر را از کسب و کار شما در ذهن مشتری به تصویر می کشند. موارد مصرف این کارت ها بسیار گسترده و نامحدود است که با یک ایده ی خیلی خوب می توانید کارتی کاملا پرفکت داشته باشید. لمینت طلاکوب مربع هم جزو این دسته از کارتهاست که علاوه بر ویژگی مربع بودن و روکش لمینت از مزیت طلاکوب بودن نیز برخوردار هستند و یک محصول شکیل و خاص در دستان شما خواهد بود. این کارت همان کارت لمینت مات طلاکوب است که بصورت مربعی و گوشه گرد برش داده می شود و اندازه آن بعد از مرحله ی قالب 5.5 در 5.1 سانتی متر خواهد بود.
کارت های لمینت برجسته و لمینت طلاکوب جزو جنس هایی هستند که با یک طرح حرفه ای میتوانید یک کارت ویزیت بسیار زیبا و ارزشمند داشته باشید ولی گاهی اوقات بسیاری از صاحبان کسب و کارها علاقه مند هستند که تلفیقی از برجستگی چشمگیر و تلالو ورق طلا را در کنار هم داشته و با این ترکیب یک کارت ویزیت منحصر به فرد ارائه نمایند. اینجاست که ما کارت لمینت برجسته طلاکوب را به شما دوست عزیز پیشنهاد می کنیم. در این کارت طرح شما پس از چاپ بر روی کاغذ 300 گرم گلاسه در مرحله طلاکوب قرار می گیرد و پس از فرآیند طلاکوب بر روی قسمتهای دلخواه شما، وارد مرحله لمینت کشی شده و برجستگی های مورد نظر سفارش دهنده نیز اعمال می گردد و کارت ویزیت شما در نهایت دور گرد خواهد بود.حال می توانید با خیال راحت و تضمین 100 درصد از طرف ما به بیزنس حرفه ای خود بپردازید. سایز این مدل از کارت ها 8.5 در 5.5 سانتی متر می باشد.
همان کارت لمینت مخملی برجسته می باشد با این تفاوت که پس از مراحل چاپ، روکش مخملی و برجستگی موضعی (یووی) بصورت مربعی برش داده می شود و اندازه ی این کارت 5.1 در 5.5 سانتی متر می باشد. کارت های مربع به دلیل شکل فانتزی و مینیمالی که دارند مورد پسند مخاطبان جوان شما قرار خواهند گرفت.
لمس تلفیقی از لطافت کارت های مخملی، استحکام کارت لمینت و زیبایی برجستگی موضعی... لمینت مخملی برجسته جزو کارت های پرمخاطب کاردینا بوده و برای انواع کسب و کارهای صاحب نام کاربرد دارد. این کارت با روکش مخملی اش رنگ ها را شاعرانه تر و گرم تر جلوه بخشیده و برجستگی دلخواه شما هرآنچه که برای شناسنامه کوچک حقوقی تان نیاز دارید به ارمغان خواهد آورد. لمینت مخملی برجسته به خاطر ویژگی لمینت بودنش نسبت به بقیه کارت ها ضخیم تر و محکم تر است و در برابر آسیب های فیزیکی هم مقاومت بیشتری دارد. پس پیشنهاد میکنیم اگر هم دنبال زیبایی و هم استحکام هستید از این جنس استفاده نمائید. اندازه این کارت پس از مرحله قالب 8.5 در 5.5 سانتی متر می باشد.
در واقع همان جنس سلفون مات است با این تفاوت که می توانید نسبت به ایده ای که در سر دارید برخی قسمت های کارت مثلا لوگوی شرکتتان را برجسته کنید؛ این نوع کارت در واقع تلفیقی از ماتی و براقی است که با توجه به طرح مورد استفاده شما در نوع خود بی نظیر است و با ایجاد برجستگی در برخی قسمت های کارت نظر بیننده را جلب نمائید؛ در این نوع کارت طرح شما بر روی کاغذ 300 گرم گلاسه چاپ و روکش سلفون کشیده می شود و بعد از این مرحله لوگو، متن و یا بافت استفاده شده در طرح توسط ماده یووی برجسته می گردد. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.
این کارت در واقع همان جنس سلفون مات است که فقط گوشه های کارت بصورت لب گرد برش داده میشود. كارت ويزيت سلفون مات دورگرد تركيبي از كاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه است كه بعد از چاپ، سلفون مات روي طرح كشيده مي شود و سپس گوشه های کارت بصورت لب گرد برش داده می شود؛ دقت کنید که این کارت قابل انعطاف بوده و با جنس لمینت تفاوت دارد؛ اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.
کارتی همچون برگ های مخملین گل که نوازشش حسی خاص و بی نظیر دارد؛ حسی که متمایز بودن و بی رقیب بودن را به تصویر خواهد کشید؛کارت ویزیتی پر از احساس و آرامش و در عین حال مملو از هیجان و لطافت بی مثال. کسب و کارها و برندهایی که به دنبال تسخیر ذهن مشتریان بوده و میخواهند اعتماد و لطافت را به مخاطبان خود هدیه دهند از این کارت خاص استفاده می نمایند. در کارت سلفون مات مخملی از کاغذ 300 گرم گلاسه استفاده می شود و پس از چاپ، روکش نرم و مخملی بر روی کارت کشیده می شود. البته سلفون مخملی مانند سلفون مات یا براق به عنوان محافظ کاربرد نداشته و بیشتر جنبه زیبایی دارد. این کارت ها برای برندهایی که لطافت و آرامش جزئی از هویت سازمانی آنهاست مورد استفاده است. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 4.8 سانتی متر خواهد بود.
رنگ طلایی جزو لوکس ترین رنگ ها به حساب می آید و نماد قدرت و بزرگی است. در گذشته هم از این رنگ در کتیبه های پادشاهان استفاده می شد. کارت سلفون مات طلاکوب نیز برای کسانی پیشنهاد می شود که که در کسب و کارشان حرفه ای هستند و می خواهند کتیبه ای شاهانه ارائه دهند؛ این کارت همان سلفون مات است که طرح شما روی کاغذ ٣٠٠ گرم گلاسه چاپ و قسمت های دلخواه شما مانند لوگو، نوشته ها و بافت استفاده شده در طرح با ورق های طلایی طلاکوب شده و سپس روکش سلفون مات بر روی آن کشیده شده و گوشه های کارت نیز لب گرد می شود.
کارت ویزیت های مخملی به تنهایی از زیبایی بی نظیری برخوردار هستند و حال آنکه اگر ویژگی برجسته بودن آرم یا متون هم به آن اضافه گردد این زیبایی دوچندان خواهد شد و کارت ویزیتی حرفه ای و متمایز خواهید داشت. کارت ویزیت سلفون مخملی برجسته تلفیقی از کاغذ 300 گرم گلاسه، سلفون مخملی، برجستگی یووی موضعی و گوشه های گرد می باشد و اندازه این کارت بعد از مرحله قالب 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.
یک کارت ویزیت چشمگیر و خاص می تواند برای برند شما هویت بیافریند و جایگاهی ویژه در نظر مخاطبتان ایجاد کند. کارتی همچون برگ های مخملین گل که نوازشش حسی خاص و بی نظیر دارد؛ این کارت ها برای برندهایی که لطافت و آرامش جزئی از هویت سازمانی آنهاست مورد استفاده است. کارت سلفون مخملی دور گرد همان سلفون مخملی می باشد و فقط گوشه های کارت پس از روکش مخملی دورگرد می شود. اندازه این کارت بعد از مرحله برش 8.5 در 5.5 سانتی متر خواهد بود.

 

سفارش کارت ویزیت آنلاین